O Nas

Gwarantujemy, że treningi personalne z doświadczonymi i wykwalifikowanymi trenerami RH Fitness pomogą Ci zmienić swoje życie, zgodnie z naszą maksymą:
 

„Nie żyjemy by trenować, trenujemy by lepiej żyć”

 
Zajmujemy się kompleksowym treningiem personalnym dostosowanym do  
 
Twoich potrzeb, czyli:
 
- modelowaniem sylwetki (np. po ciąży)
- zwiększaniem masy mięśniowej, 
- ujędrnianiem i wzmacnianiem tężyzny fizycznej (jeśli po prostu brakuje Ci ruchu),
- przygotowywaniem do sezonu biegowego lub narciarskiego. 
- poprawianiem sprawności ruchowej wynikającej z siedzącego trybu życia
- polepszaniem cech motorycznych np. dynamiki, szybkości, wydolności (zwłaszcza u osób zawodowo zajmujących się sportem).
 
Trening personalny jest nie tylko efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny. Ćwiczenia są dobrane indywidualnie, aby uniknąć niechcianych kontuzji. Współpracujemy z doskonałymi fizjoterapeutami, którzy pomagają nam np. przy wyeliminowaniu problemów z kręgosłupem czy kolanami.
 
Nasze treningi dostosowane są do klientów w każdym wieku, a co ważne zapraszamy dzieci i młodzież, którzy nie mają szans na trening w standardowej siłowni.
Do Państwa dyspozycji służą trzy klimatyzowane sale o łącznej powierzchni ok. 200m2, sauna oraz gabinet masażu. Sale wyposażone są w wielofunkcyjny sprzęt siłowy firmy Techno Gym oraz całą gamę najnowocześniejszych akcesoriów np. TRX, rollery, piłki.
 
Przez godzinę zajęć trener prezentuje, nadzoruje i pomaga prawidłowo wykonać dobrane ćwiczenia. Ponadto omawia sens i wpływ na nasz organizm zaleconych ćwiczeń, a także udziela porad dotyczących diety i suplementacji, dzięki czemu możesz osiągnąć o wiele lepsze efekty niż na tradycyjnych zajęciach fitness.
 
U nas możecie również trenować ze swoimi pociechami. Jeżeli nie macie co zrobić z dzieckiem, zabierzcie je na trening. W specjalnym kąciku „artysty-kulturysty” czekają na dzieci ciekawe gazetki, książeczki, kolorowanki itd. Z pewnością nie będą się nudzić.
 

Właściciele

W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas kariery zawodniczej oraz pracy w klubach fitness w USA. Posiadamy certyfikaty personalnego treningu IFPA oraz dyplomy z kursów i szkoleń niezbędnych do wykonywania zawodu trenera personalnego.

Trening personalny dedykowany jest dla osób, które potrzebują konkretnych wskazówek dotyczących ćwiczeń, ale przede wszystkim brak im motywacji do ciężkiej, systematycznej pracy. Co możemy Wam zagwarantować!

Hubert Roszkiewicz

Hubert Roszkiewicz

Razem z bratem – Robertem, prowadzą od 2007 r. Studio Treningu Personalnego. Hubert osiągnął nadzwyczajne rezultaty m.in. w sumo czy...
Robert Roszkiewicz

Robert Roszkiewicz

Razem z bratem – Hubertem, prowadzą od 2007 r., z sukcesem, Studio Treningu Personalnego. Robert, jak mało który trener może...

RH Fitness