Voucher prezentowy

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie?
Zadbaj o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie najbliższych i podaruj im Voucher na masaże lub treningi personalne w naszym klubie.

Trening personalny już od 50 zł

Nie stać Cię na indywidualny trening personalny? Chcesz obniżyć koszty? Przyprowadź jedną lub dwie osoby i trenuj pod okiem trenera w małej grupie. Nasi doświadczeni trenerzy zadbają o to, aby każdy był usatysfakcjonowany z zajęć. Nie czekaj! Zadzwoń, a my przedstawimy ofertę zajęć grupowych.

Trening personalny 1:1

Kompleksowe, urozmaicone treningi oparte są na ćwiczeniach siłowo-aerobowych. Trener indywidualnie dobiera ćwiczenia tak, aby poprawić twoją kondycję fizyczną, siłę i wytrzymałość. Dodatkowo rozpiszemy właściwą dietę i suplementację (odżywki), aby łatwiej było ci osiągnął zamierzony cel.

Przygotowanie do sezonu biegowego

Pomożemy Ci rozpocząć przygodę z bieganiem, pokażemy jak należy przygotować się do biegu- zarówno fizycznie, jak i mentalnie, ponieważ to właśnie w naszej głowie rodzi się motywacja do biegania! Możemy przygotować Cię do wszelkich biegów- od codziennego joggingu, przez biegi na 5, czy 10 km, na maratonach kończąc!

Przygotowanie głownie dla osob zajmujacych się amatorska jak rowniez pol-profesjonalnie lub profesjonalnie uprawianiem sportów sezonowych np. biegania, gry w tenisa i squasha, jazdy na nartach i snowboardzie itd. (uwzgedniamy specyfikę każdej dyscypliny sportowej, aby wzmocnić twoje ogólnorozwojowe przygotowanie i zmniejszyć zagrożenie kontuzjami.

Konsultacje dietetyczno-treningowe

Podczas trzech indywidualnych sesji treningowych nauczymy cię, przede wszystkim, jak prawidłowo oddychać i ćwiczyć. Powiemy jak urozmaicać treningi, aby nie stały się monotonne i przez to mniej efektywne. Dodatkowo dobierzemy właściwą dietę i suplementację do twojego cyklu treningowego.

  • 1
  • 2
RH Fitness